WHITE TD
       White TD, saf olarak kullanıldığında %99 mertebesinde beyazlık ve örtücü sağlayan, özellikle rotasyon ve rulo baskıda çok başarılı olan örtücü bir beyazdır.
       White TD, ince dispersiyonu, mükemmel formulasyonu ve çok iyi ezilerek hazırlandığından dolayı rotasyon baskıda şablonları tıkamaz, rulo baskıda da bıçakları körletmez. Baskı patıyla çeşitli oranlarda karıştırılarak kullanılabilir. Baskı patının viskositesinin düşürülmesi için amonyak ilave edilir. Rotasyon baskılarda 125 meşh’e kadar şablonlarda mükemmel olarak kullanılabilir.
         WHITE TD-D
       White TD-D, saf olarak kullanıldığında %99 mertebesinde beyazlık ve örtücü sağlayan, özellikle rotasyon ve rulo baskıda çok başarılı olan örtücü bir beyazdır.
         WHITE CN
       White CN su bazlı kullanıma hazır elastik, yumuşak ve örtücü bir bayazdır. Mükemmel formülasyonu sayesinde baskıda tıkama yapmaz.
         WHITE MN
       White MN su bazlı kullanıma hazır elastik, yumuşak ve örtücü bir bayazdır. Mükemmel formülasyonu sayesinde baskıda tıkama yapmaz.
         PLASTIC WHITE
       Su bazlı baskıya hazır örtücü elastik, plastik efektli, beyaz baskı patıdır. Her türlü baskı sisteminde rahatlıkla çalışabilir.
         METAPLAST BSL
       Baskıda plastik efekti veren su bazlı yüksek haslık değerlerine sahip yumuşak elastik ve örtücü beyaz. elastik özelliği sayesinde baskılarda çatlama yapmaz.Tüm baskı sistemleri rahatlıkla çalışabilir.
  Metakim Kimya Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. © 2011